HP 90W CHARGER ADAPTER 4.5x3mm ORIGINAL
არტიკული:
2569342
85₾
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
HP 120W POWER CHARGER ADAPTER 4.5x3mm ORIGINAL
არტიკული:
2569341
95₾
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
HP 230W AC Adapter Charger 19.5V 11.8A TPN-LA10 M35733-001 ORIGINAL
არტიკული:
2569346
140₾
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
HP Z2 Mini G3 Workstation Intel i7-7700 8GB, 240GB SATA SSD, W11 PRO
არტიკული:
2561103
850₾
| MODEL | HP Z2 Mini G3 |
| CPU/reit | i7-7700/10 733 |
| CORE | 4 CORE 8 THREADS |
| RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 240GB SATA SSD |
| GPU | HD Graphics 630 |
| COND | USED |
| ADD | Workstation |
| OS | windows 11 pro |
HP Z2 Mini G3 Workstation Intel i7-7700 16GB DDR4, Nvidia Quadro M620 2GB, 512GB M.2 SSD, 1TB HDD W11 PRO
არტიკული:
2561104
1,159₾
| MODEL | HP Z2 Mini G3 |
| CPU/reit | i7-7700/10 733 |
| CORE | 4 CORE 8 THREADS |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 512GB M.2 SSD+1TB HDD |
| GPU | Nvidia Quadro M620 2GB |
| COND | LIKE NEW |
| ADD | Workstation |
| OS | windows 11 pro |


ქეისები
დედა პლატებები
პროცესორები
ოპერატიულები
ვიდეო კარტები
მყარი დისკები
HDD მყარი დისკები
M.2 მყარი დისკი
SATA SSD მყარი დისკი
ქულერები
ქეისის ქულერები
პროცესორის ქულერები
კვების ბლოკები
დისკწამყვანი



დინამიკები
ვებ კამერა
კლავიატურები
მაუსები
მიკროფონები
ყურსასმენები
კომპიუტერის კაბელები და გადამყვანები
USB ფლეშ დრაივი
ტელეფონის აქსესუარები
ups, ელემენტები და დამტენები
თერმოპასტები
ინტერნეტის ადაპტორები
ინტერნეტის კაბელები
სვიჩი