№ P4 R5 2600X, RX 5600XT 6GB
| case | 1st Player Mi5 Black M-ATX, 3xF7 ARGBFAN |
| MB | GIGABYTE B450M DS3H, 4xDDR4, 1xPCI-Ex16, 1xM.2 |
| CPU | ryzen 5 2600x, up to 4.25 GHz, 6/12 |
| CPU fan | 2E GAMING Air Cool AC90D4-RGB |
| RAM | PNY XLR8 RGB 16GB (1x16GB) DDR4 3200MHz |
| SSD | LiteOn SSD 480GB MLC NVMe M2 22110 |
| GPU | XFX AMD RX 5600 XT 6GB GDDR6 USED |
| psu | 2E PSU Master Power (650W), >80% |
| WIFI | |
| OS | Windows 11pro en |
№ P3 R5 2600X, RX 5600XT 6GB
| case | 1st Player Mi5 Black M-ATX, 3xF7 ARGBFAN |
| MB | GIGABYTE B450M DS3H, 4xDDR4, 1xPCI-Ex16, 1xM.2 |
| CPU | ryzen 5 2600x, up to 4.25 GHz, 6/12 |
| CPU fan | 2E GAMING Air Cool AC90D4-RGB |
| RAM | G.SKILL Trident Z Neo 16GB 3600MHZ |
| SSD | LiteOn SSD 480GB MLC NVMe M2 22110 |
| GPU | XFX AMD RX 5600 XT 6GB GDDR6 USED |
| psu | 2E PSU Master Power (650W), >80% |
| WIFI | |
| OS | Windows 11pro en |
№ P2 R5 2600X, RX 6500XT 4GB
| case | 1st Player Mi5 Black M-ATX, 3xF7 ARGBFAN |
| MB | GIGABYTE B450M DS3H, 4xDDR4, 1xPCI-Ex16, 1xM.2 |
| CPU | ryzen 5 2600x, up to 4.25 GHz, 6/12 |
| CPU fan | 2E GAMING Air Cool AC90D4-RGB |
| RAM | ADATA XPG 16GB (2x8GB) DDR4 3000MT/s |
| SSD | SAMSUNG M.2 512GB SM951, Lightly USED |
| GPU | ASROCK RX 6500 XT Phantom Gaming D 4GB OC |
| psu | evesky POWER SUPPLY 650ws |
| WIFI | |
| OS | Windows 11pro en |
№ P1 R5 2600X, RX 6500XT 4GB
| case | 1st Player WD1 Black included 3xF-BK FAN |
| MB | GIGABYTE B450M DS3H, 4xDDR4, 1xPCI-Ex16, 1xM.2 |
| CPU | ryzen 5 2600x, up to 4.25 GHz, 6/12 |
| CPU fan | 2E GAMING Air Cool AC120ZP RGB |
| RAM | Crucial Ballistix Sport 16GB (2x8GB) 2666MHz |
| SSD | SAMSUNG M.2 512GB SM951, Lightly USED |
| GPU | PowerColor RX 6500 XT 4GB GDDR6 |
| psu | evesky POWER SUPPLY 650ws |
| WIFI | |
| OS | Windows 11pro en |
Kingston DDR4 8GB 3200MHz DIMM – KVR32N22S8/8WP
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Kingston DDR4 16GB 3200MHz DIMM – KVR32N22D8/16WP
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Kingston A400 240GB SSD SATA3 2.5″ – SA400S37/240GB
გარანტია 24 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Kingston A400 480GB SSD SATA3 2.5″ – SA400S37/480GB
გარანტია 24 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Kingston SSD M.2 500GB PCIe 4.0 NV3
გარანტია 24 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Kingston SNV3S/1000G 1 TB SSD – M.2 2280 Internal PCI Express NVMe
გარანტია 24 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
№ P6 i5 12500, RX 5600XT 6GB
| case | 1st Player Mi5 Black M-ATX, 3xF7 ARGBFAN |
| MB | asus h610mk v3 |
| CPU | i5 12500, up to 4.6 GHz, 6/12 |
| CPU fan | intel cpu fan LGA 1700 |
| RAM | CORSAIR PRO RGB 16GB (2X8GB) 3200MHz |
| SSD | WD BLUE 2,5″ 500GB SATA SSD |
| GPU | XFX AMD RX 5600 XT 6GB GDDR6 USED |
| psu | 2E PSU Master Power (650W), >80% |
| WIFI | |
| OS | Windows 11pro en |
Dell inspiron 13-5378 2in1, touch screen 360, 13,3″ FHD i7-7500u, 8GB DDR4, 256 SATA SSD, 20AH
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Microsoft Surface Pro4 1724, 12,3″ FHD+ FACE ID, DUAL CAMERA, TAB, i5-6300, 8GB DDR4, 256GB M.2 SSD,34AH
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Lenovo ThinkPad FHD, T460s 14″ i5-6300u, 8GB DDR4 256GB M.2 SSD, 48AH
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Dell OptiPlex 3060 Micro PC i5-8500T, 8GB RAM 300GB SSD Win 11 Pro WiFi
| MODEL | Dell OptiPlex 3060 Micro |
| CPU/reit | i5-8500T /7721 |
| CORE | 6 CORE 6 THREADS |
| RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 300GB SATA SSD |
| GPU | INTEL UHD |
| COND | NEW |
| ADD | WIFI |
| OS | windows 11 pro |
Western Digital WD30PURX Purple 3TB 3,5″, Cache: 64MB, Rotation Speed: 5400 RPM
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
SAMSUNG PM991 NVMe SSD 512GB, 2242,Lightly used,3 year warranty
გარანტია 24 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
SAMSUNG 870 EVO 500GB 2.5″ SSD, used,3 year warranty
გარანტია 36 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
SAMSUNG 860 PRO 512GB SSD MZ-76P512, used,3 year warranty
გარანტია 36 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
SAMSUNG 850 EVO 250gb 2.5 Inch Sata SSD, used,3 year warranty
გარანტია 36 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Hp laptop 15-dy1751ms 15.6″ HD, touch screen, i5-1035G1 1.ghz 16GB DDR4, 512gb SSD M.2, 28AH
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
Dell latitude 5591 15,6″ HD, i5-8300H 6CORE, 16gb DDR4 512GB M.2 SSD, 31AH
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
DELL LATITUDE 7300 13,3 FHD, 8365U, 16GB DDR4, 1TB M.2 SSD, 34 AH
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.
MSI FORGE GM310 Wired Optical Gaming Mouse, RGB LED, 20 Million Clicks
გარანტია 12 თვე
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მაშტაბით.


ქეისები
დედა პლატებები
პროცესორები
ოპერატიულები
ვიდეო კარტები
მყარი დისკები
HDD მყარი დისკები
M.2 მყარი დისკი
SATA SSD მყარი დისკი
ქულერები
ქეისის ქულერები
პროცესორის ქულერები
კვების ბლოკები
დისკწამყვანი



დინამიკები
ვებ კამერა
კლავიატურები
მაუსები
მიკროფონები
ყურსასმენები
კომპიუტერის კაბელები და გადამყვანები
USB ფლეშ დრაივი
ტელეფონის აქსესუარები
ups, ელემენტები და დამტენები
თერმოპასტები
ინტერნეტის ადაპტორები
ინტერნეტის კაბელები
სვიჩი