Razer DeathAdder V3 HyperSpeed Wireless Gaming Mouse Black - RZ01-05140100-R3G1, 55g Lightweight - Usb C
465₾ Original price was: 465₾.290₾Current price is: 290₾.
HP EliteDesk 705 G4 DM Ryzen 5 Pro 2400GE 8GB 240 GB SSD, Radeon Vega 11
980₾ Original price was: 980₾.750₾Current price is: 750₾.
| MODEL | HP EliteDesk 705 G4 |
| CPU/reit | R5 PRO2400GE/7781 |
| CORE | 4 CORE 8 THREADS |
| RAM | 8GB DDR4 |
| SSD | 240 GB SATA |
| GPU | Radeon Vega 11 |
| COND | NEW |
| ADD | WIFI |
| OS | windows 11 pro |
3 ცალი მარაგში
არტიკული:
2561101
კატეგორია: საოფისე, სისტემური ბლოკები
დამატებითი ინფორმაცია
| ვიდეო კარტა | REDEON VEGA |
|---|---|
| პროცესორი | RYZEN 5 |
| SSD | 256GB SATA SSD |
| ოპერატიული | DDR4 8GB |
| პროცესორის თაობა | Ryzen 2000 series |
| ფირმა | HP |
შეკვეთა და ტრანსპორტირება
ვაგზავნით ყველგან საქართველოს მასშტაბით, ნებისმიერ ქალაქში. მიწოდება ხდება 2-10 სამუშაო დღეში*
შეგიძლიათ შეიძინოთ, როგორც VISA და MASTERCARD ბარათით ასევე ონლაინ განვადებით ან საწილ-ნაწილ გადახდით საქართველოს და კრედო ბანკის საშუალებით, დეტალებზე დაგვიკავშირდით ტელეფონზე (+995) 555961 968
- ტრანსპორტირების დროს არჩევთ შეკვეთის გაფორმების დროს
მსგავსი პროდუქტები
Dell OptiPlex 3060 Micro PC i5-8500T, 8GB RAM 300GB SSD Win 11 Pro WiFi
არტიკული:
2561102
№ M8 R7 7700, RTX 5070 12GB
არტიკული:
M8-2


ქეისები
დედა პლატებები
პროცესორები
ოპერატიულები
ვიდეო კარტები
მყარი დისკები
HDD მყარი დისკები
M.2 მყარი დისკი
SATA SSD მყარი დისკი
ქულერები
ქეისის ქულერები
პროცესორის ქულერები
კვების ბლოკები
დისკწამყვანი



დინამიკები
ვებ კამერა
კლავიატურები
მაუსები
მიკროფონები
ყურსასმენები
კომპიუტერის კაბელები და გადამყვანები
USB ფლეშ დრაივი
ტელეფონის აქსესუარები
ups, ელემენტები და დამტენები
თერმოპასტები
ინტერნეტის ადაპტორები
ინტერნეტის კაბელები
სვიჩი
